Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of FreeFrom baneris3

PLANET PLANT – BASED ir ražotāji no Bulgārijas ar sertificētiem bioloģiskiem produktiem, kas piemēroti arī vegāniem.

Planet Plant – Based produkti ir barojoši, dabīgi, veģetāri, bez glutēna kā arī bez baltā cukura, lai radītu pasauli zaļāku un veselīgāku. Uzņēmums kaislīgi tic veģetārā dzīves veida spēkam, un tic, ka izvēloties gaļas vietā dārzeņus, kaut arī tikai dažas dienas vai ēdienreizes nedēļā – tas padara vidi un mūsu veselību labāku.

Turku zirņu vegānās Granolas, kas ir pildītas ar saulespuķu sēklu un turku zirņu šķiedrvielām, olbaltumvielām un citām uzturvielām, ar neaizmirstamām un unikālām garšām.

Četru veidu pastas. Zaļo un melno sojas pupiņu pastas bez glutēna. Ar zemu ogļhidrātu daudzumu.  Pastas pagatavošanai nepieciešamas tikai 4 minūtes, to var pasniedziet tāpat, kā jebkuru klasisko pastu.

Dažādie bioloģiskie riekstu krēmi – lazdu rieksti, zemesrieksti, mandeles un indijas rieksti. Krēmi sastāv tikai no bioloģiski audzētām, viegli apgrauzdētiem, augstākās kvalitātes riekstiem.

Sēklu sviesti ar balto, tumšo un pilngraudu Tahini sēklām, kā arī saules puķu un kaņepju sēklu sviests. 

Ar Planet Plant – Based Jūs varat baudīt veģetāru vai vegānu ēdienu, kas ir barojošs un daudzveidīgs. Visi Planet Plant Based produkti ir bioloģiski, vegāni, bez lipekļa un bagāti ar uzturvielām.