2

download

Felce Azzurra 11876. gadā kvalificēts parfimērijs Lodovico Paglieri Itālijā nodibināja uzņēmumu Paglieri. Kopš tā laika uzņēmums ir audzis un attīstījies, veiksmīgi ienesot Itāļu mājās gan jaunas preces, gan jaunas tradīcijas. Vairāk nekā 140 gadu lielā vēsture un tās nepārprotamās smaržas ir padarījušas Paglieri par Itālijas uzņēmējdarbības simbolu. Paglieri ražo un pārdod plašas augstākās kvalitātes patēriņa preces, sākot no ķermeņa kopšanas līdz mājsaimniecības un veļas kopšanas līdzekļiem. Paglieri ir pirmais ražotājs, kurš 1996. gadā šajā segmentā saņēmis ISO 9002 kvalitātes sertifikātu.

Galvenā produktu līnija vadošam ķermeņa un veļas kopšanas produktu ražotājam Paglieri tika radīta 1923. gadā ar nosaukumu FELCE AZZURRA. Šis ir tradīcijām bagāts un atpazīstams zīmols ar izcilu produktu kvalitāti. 2000. gadā FELCE AZZURRA izlaida veļas kopšanas un mājas uzkopšanas līniju. 2019. gadā FELCE AZZURRA nomainīja produktus, padarot tos mūsdienīgākus, izsmalcinātākus un elegantākus. Pievēršot vēl lielāku uzmanību produktu kvalitātei.

2018. gadā Paglieri iepazīstinājā ar jaunu FELCE AZZURRA BIO ķermeņa kopšanas sēriju, kas veidota no dabiskām sastāvdaļām. Bioloģiski produkti, kas izveidoti pēc ICEA Cosmos Organic standartiem. 100% dabīgas smaržvielas un 98,8% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas. Dermatoloģiski pārbaudītas, bez krāsvielām, EDTA, petrolatumiem, akrilātiem un silikoniem.